Mașină de perforare pneumatică

Mașină de perforare pneumatică

Detalii rapide


Putere (W): 15kw
Dimensiune (L * W * H): 2305x1420x3215mm
Garanție: 1 an
Servicii post-vânzare oferite: asistență online, piese de schimb gratuite, servicii de întreținere și reparații pe teren, ingineri disponibili pentru mașini de service peste mări
presă excentrică: prese de desen profund
Tipul mașinii: prese de desen profund
Aplicație: ștanțare, formare, străpungere, acoperire
corp: oțel sudat
tip ambreiaj: ambreiaj umed
sistem protejat la suprasarcină: pompă de suprasarcină hidraulică
sistem de ungere: ungere automată
sistem de control: PLC
Culoare: gri / personalizare
Stare: Nou
CNC sau Nu: Normal
Sursa de alimentare: mecanic
Tensiune: 380V
Greutate: 13600kg
Certificare: CE, ISO

Caracteristici:


1.Soldă sudată de corp, tratament de temperare, rigiditate ridicată, precizie și stabilitate;

2. arbore cotit situat vertical, structură compactă;

3. Arborele cotit este supus unui tratament de măcinare după stingerea frecvenței înalte;

4. Ghid dreptunghiular prelungit cu suprafața plăcii de bronz;

5.Cilindru pneumatic cu echilibru dublu, care echilibrează blocul de glisare și greutatea pumnului pentru a reduce zgomotul și impactul;

6.PLC control și import dublu robinet de siguranță;

7. Ambreiaj umed și protector de suprasarcină hidraulică.

Specificații:


ARTICOLCODUNITATEJH21-25JH21-45JH21-60JH21-80JH21-125
Capacitate nominalaPeKN2504506008001250
Slide StrokeSmm80120140160180
Slide StrokesFixSPMTimes / min10080706050
Variabilă (opțional)SPMTimes / min60-10050-8045-7040-6035-50
Max. Die Shut HeightH2mm250270300320350
Reglarea înălțimii prin închidereTmm5060708090
Adâncimea gâtuluiC1mm210225270310350
Distanța dintre coloaned1mm450515560610670
Slide Size Sizepensiune completăbmm250340400460520
LRAmm360410480540620
Dimensiunea găurilor de șanțDiametrudmm4050505070
Adâncimeeumm6560706590
Dimensiune bolsterpensiune completăDmm400440520600680
LRCmm7208259309501100
GrosimeH3mm80110130140155
Diametrul găului de deschidere a patului¢mm150150150180200
Dimensiunile per totalpensiune completăAmm14961585154017652040
LRBmm9451075120012001320
ÎnălţimeHmm21202391257027253035
Puterea motoruluiKW35.55.57.511
Greutate (aproximativ)kg24503550515064509550
ARTICOLCODUNITATEJH21-160JH21-200JH21-250JH21-315JH21-400
Capacitate nominalaPeKN16002000250031504000
Slide StrokeSmm200220220220250
Slide StrokesFixSPMTimes / min4545303030
Variabilă (opțional)SPMTimes / min30-4525-4520-3020-3020-30
Max. Die Shut HeightH2mm400450500500550
Reglarea înălțimii prin închidereTmm100110120120120
Adâncimea gâtuluiC1mm400430450450490
Distanța dintre coloaned1mm7369109809801050
Slide Size Sizepensiune completăbmm580650700700750
LRAmm7008809509501020
Dimensiunea găurilor de șanțDiametrudmm7070707070
Adâncimeeumm100100130130130
Dimensiune bolsterpensiune completăDmm760840880880950
LRCmm11751390150015401700
GrosimeH3mm165180190190210
Diametrul găului de deschidere a patului¢mm220250270270290
Dimensiunile per totalpensiune completăAmm23052600266027202850
LRBmm14201540164016801750
ÎnălţimeHmm32153800386538654150
Puterea motoruluiKW1518.5223037
Greutate (aproximativ)kg1360019200232002660031600

Mașină de perforare pneumatică